2013’te satışa çıkacak yeni modeller

2013, özellikle Türkiye otomotiv sektörü için oldukça zengin geçeceğe benziyor. Zira otomobil firmalarının bu yıl Türkiye’de satışa sunmaya hazırlandıkları yeni model sayısı yaklaşık 80 adet.

2013’te satışa çıkacak yeni modeller

2013, özellikle Türkiye otomotiv sektörü için oldukça zengin geçeceğe benziyor. Zira otomobil firmalarının bu yıl Türkiye’de satışa sunmaya hazırlandıkları yeni model sayısı yaklaşık 80 adet.

Otomotiv sektöründe bu yıl yeni model açısından oldukça zengin geçecek. Firmaların yeni modellerini birbiri ardına Türkiye’de piyasaya sunmaları bekleniyor.

2013’te 80’e yakın yeni model

2013 yılı boyunca 80’e yakın yeni model yollara çıkacak. Araçların kimi makyajlanan, kimi motoru güçlenen, kimi de tamamen yenilenen görünüşleriyle, Türk tüketicisinin beğenisine sunulacak.

İşte 2013 yılında yollara çıkmaya hazırlanan otomobillerden bazıları…

Fiat: Fiat’ın 500 modelinin büyük versiyonu 500L.

Ford: Yeni Ford Fiesta, Kuga’nın tamamen yenilenen versiyonu ilk çeyrekte, yeni Connect ise son çeyrekte satışa sunulacak.

Hyundai: 2013’ün ilk yarısında yeni Hyundai Santa Fe yollarla buluşacak.

Renault: Yeni Renault Symbol ve Clio Sport Tourer 2013’ün ilk yarısında satılmaya başlanacak. Scenic ve makyajlanan Kangoo, elektrikli ZOE, makyajlı Latitude ve tamamen yenilenen Megane da 2013’de yollara çıkacak.

Toyota: Yenilenen 2’nci nesil Auris ve yeni Verso ilk çeyrekte sunulacak. Yeni RAV4 de 2013 çıkmadan yollarda olacak.

Volkswagen: Volkswagen’in Scirocco GTS ve Golf R modelleri 2013 yılı içerisinde piyasada olacak.

Volvo: Yeni Volvo V40 modeli ile Cross Country versiyonu bu yıl içinde Türkiye’de satışa sunuluyor.

BMW: BMW’nin birçok yeni modeli gelmeye hazırlanıyor. 5 Serisi’nin uzun versiyonu 520L ilk çeyrekte, 3 Serisi Touring ise ikinci çeyrekte yollara çıkacak. 3 Serisi’nin 5 kapılı Gran Turismo versiyonu da yine 2013’te gelecek.

Audi: A3 Sportback ilk yarıda, A3 Sedan ise 2013 sonunda yollarda olacak.

Mercedes: Yeni Mercedes E serisi ve yeni Mercedes CLA ile birlikte Mercedes A serisinin yeni motor seçenekleri de 2013’de Türk tüketicisiyle buluşacak.

Range Rover: Yeni Range Rover’ın yollara çıkış zamanının da 2013’ün ilk çeyreğinde olması bekleniyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*