Chevrolet’den mart kampanyaları

Chevrolet, mart ayı boyunca geçerli olan özel kampanyaları ile müşterilerine Chevrolet sahibi olmak için fırsatlar sunuyor.

Chevrolet’den mart kampanyaları

Chevrolet, mart ayı boyunca geçerli olan özel kampanyaları ile müşterilerine Chevrolet sahibi olmak için fırsatlar sunuyor.

Cruze HB ve Sedan benzinli modelleri % 0 faiz seçenekleri ile satışa sunulurken; Chevrolet Aveo HB, Sedan ve Spark MY13 modellerinin satışı Mart ayı itibari ile başlıyor.

18 ay vadeli % 0 faizli kredi avantajı

Cruze Sedan ve HB benzinli modellerde, Chevrolet Finans’ın 18 bin TL 18 ay vadeli % 0 faizli kredi avantajı sunuluyor.

Yeni Chevrolet Cruze, dinamik gövde tasarımının yanı sıra yeni stationwagon gövde tipi ve yeni 140 beygir gücündeki 1.4 Lt. Turbo motor seçeneğiyle hem konfor hem de yakıt ekonomisini bir arada sunuyor. Yeni Cruze’un iç mekanında yeni tasarım bir orta konsol, MyLink interaktif bilgi eğlence sistemi ve yeni bir geri görüş kamerası yer alıyor. Yeni Cruze HB 32 bin 840 TL’den başlayan fiyatlarla Chevrolet yetkili bayilerinde yer alıyor.

77 sene önce satışa sunduğu Suburban Carryall ile başlayan SUV geleneğindeki iddiasını sürdüren Chevrolet Captiva’lar Mart ayında 78 bin TL’den başlayan fiyatlarla geliyor.

Dizel Aveo Sedan’da 4 bin 250 TL’ye varan indirim

Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde “Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilen yeni Aveo Sedan dizel modelinde ise 4 bin 250 TL’ye varan indirim ve 300 TL’den başlayan taksit seçeneği fırsatı bulunuyor.

Bir depo ile 1200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğin, ön planda tutan yeni Aveo; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri ve start stop teknolojisi ile dikkat çekiyor. Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*