Chevrolet’nin yeni yıl kampanyaları sürüyor

Chevrolet'nin yeni nesil SUV modeli Captiva, yeni yıl kampanyasıyla birlikte 78 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Kampanya kapsamında Cruze HB ve Sedan benzinli modellerde de % 0 faiz seçenekleri sunuluyor.

Chevrolet’nin yeni yıl kampanyaları sürüyor

Chevrolet’nin yeni nesil SUV modeli Captiva, yeni yıl kampanyasıyla birlikte 78 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Kampanya kapsamında Cruze HB ve Sedan benzinli modellerde de % 0 faiz seçenekleri sunuluyor.

2012 yılından daha avantajlı kampanyalar ile bayilerdeki yerini alan, Euro NCAP’ten 5 yıldız ile güvenlikten ödün vermeyen, Cruze Sedan ve HB benzinli modeller, Şubat ayında 8 bin 900 TL’ye varan indirimle satışa sunuluyor. Ayrıca Chevrolet Finans’tan 18 bin TL 18 ay vadeli % 0 faizli kredi avantajı ile de bir fırsat sunuyor.

Yeni Chevrolet Cruze, dinamik gövde tasarımının yanı sıra yeni stationwagon gövde tipi ve yeni 140 beygir gücündeki 1.4 Lt. Turbo motor seçeneğiyle hem konfor hem de yakıt ekonomisini bir arada sunuyor.

Yeni Cruze’un iç mekanında yeni tasarım bir orta konsol, MyLink interaktif bilgi eğlence sistemi ve yeni bir geri görüş kamerası yer alıyor.

Chevrolet Aveo ise şubat ayına özel 30 bin 551 TL’den başlayan fiyatlar ile dikkat çekiyor.

Bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan yeni Aveo; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri ve start stop teknolojisi ile öne çıkıyor.

Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*