Citroen’den tasarım ve teknoloji atağı

Citroen, ürünlerinde teknolojik ve tasarım konularında yaptığı yenilikleri Cenevre Fuarı'nda otomotiv tutkunlarıyla buluşturma hazırlıkları yapıyor.

Citroen’den tasarım ve teknoloji atağı

Citroen, ürünlerinde teknolojik ve tasarım konularında yaptığı yenilikleri Cenevre Fuarı’nda otomotiv tutkunlarıyla buluşturma hazırlıkları yapıyor.

Citroen, 83. Uluslararası Cenevre Motor Show’da yeni teknoloji ve yeni tasarımlarını gün ışığına çıkarıyor. Yenilenen C3 ve yılın ikinci yarısında piyasaya çıkacak C4 Picasso’nun habercisi olan Technospace konsepti Cenevre’deki yeni Citroen tasarımları. DS3 Cabrio’nun piyasaya sunan Citroen, ürün atağını teknoloji atağı ile de destekliyor.

Partikül filtresi ve Stop&Start sistemi

Partikül filtresi ve Stop&Start sisteminde öncülük eden, Hybrid 4 ile dizel hibrit teknolojisinin yolunu açan ve ilk elektrikli otomobili pazara sunan Citroen, Hybrid Air sistemi ile kullanıcılara bir başka ileri teknoloji devrimi vaad ediyor.

C3 ve C4 Picasso ile atağa geçecek

Citroen, en çok satan modellerinden olan C3 ve kompakt MPV segmentinin en önemli oyuncularından olan C4 Picasso olmak üzere, bu iki modelinde gerçekleştirmiş olduğu yenilikler ile ürün atağını bu yıl da sürdürmeyi hedefliyor. Citroen, 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yaratıcı teknolojilerini de sergilemeye hazırlanıyor.

Hybrid Air teknolojisi

Citroen, bu yılın başında açıkladığı, markanın geçmişe dayalı deneyimlerine dayanan bir sistem olan Hybrid Air teknolojisini sergilerken; DS3 Cabrio ile de cabrio premium pazarına göz dikiyor.

Hybrid Air, çok daha ekonomik bir fiyata ve taşıt içerisindeki alan üzerinde herhangi bir etkiye sahip olmadan çok daha düşük karbon salınımı ile 100 kilometrede 3 litreden az yakıt tüketimi ve akü kullanımı olmadan devrim yaratan bir performans vaad ediyor.

Hybrid Air teknolojisi, özellikle B ve C segmentlerindeki modellere son derece uygun. Cenevre Otomobil Fuarı ziyaretçileri bu teknolojiyi yeni Citroen C3’te yakından görebilecekler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*