Dizel The Beetle’ın Türkiye fiyatı

Volkswagen’in meşhur kaplumbağasının günümüz temsilcisi The Beetle, artık Türkiye'de satılan modeline bir de dizel seçeneği ekledi.

Dizel The Beetle’ın Türkiye fiyatı

Volkswagen’in meşhur kaplumbağasının günümüz temsilcisi The Beetle, artık Türkiye’de satılan modeline bir de dizel seçeneği ekledi.

Kaplumbağa’nın günümüzdeki temsilcisi The Beetle

Otomobil tarihinin lokomotif modellerinden Kaplumbağa’nın günümüzdeki temsilcisi The Beetle bir süredir benzinli motorlarıyla Türkiye’de arz-ı endam ederken, artık seçenekler arasına bir de dizel eklendi.

Başlangıç fiyatı 33.500 Euro+893 TL ile satışına başlanan The Beetle 1.6 TDI’da, diğer pek çok Volkswagen modelinden tanıdığımız, 105 HP ve 250 Nm değerlerini sunan motor 7 kademeli DSG şanzıman ile taçlandırılmış.

Aracın maksimum hızı 178 km/s ve ortalama yakıt tüketimi de 4.7 lt/100 km.

Dizel The Beetle tek donanım paketiyle geliyor

Design isimli tek donanım paketiyle gelen araçta yağmur sensörü, yokuş kalkış desteği (Hill Holder), arka koltuklarda iki adet çocuk koltuğu sabitleyici (ISOFIX), ABS, EBD ve EDL bulunuyor.

The Beetle modeli ile ayrıca Türkçe yol bilgisayarı, çift bölgeli otomatik klima, Türkçe dil seçenekli, 6.5 inç renkli dokunmatik ekranlı Radyo-CD-MP3 çalar standart olarak sunuluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*