Fiat’tan liderlik şerefine Linea kampanyası

Fiat, Linea model ailesinin 2012 yılını "Türkiye'nin en fazla tercih edilen otomobili" olarak tamamlaması nedeniyle kampanya başlatıyor.

Fiat’tan liderlik şerefine Linea kampanyası

Fiat, Linea model ailesinin 2012 yılını “Türkiye’nin en fazla tercih edilen otomobili” olarak tamamlaması nedeniyle kampanya başlatıyor.

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) 2012 Yılı Gladyatörleri Ödülleri’nde “Yılın En Çok Satılan Otomobil Modeli” ödülünü alan 2013 model Fiat Linea’lar peşin alımlarda 27 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Kampanya Şubat sonuna kadar geçerli

Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Fiat Linea model ailesi, 2 bin 950 TL’ye varan ekstra avantajla 27 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Fiat Linea aynı kampanya kapsamında müşterilerine Fiat Finans aracılığıyla 18 bin TL’ye 18 ay vade ve % 0 faiz imkanıyla kredili satın alma kolaylığı da sağlıyor.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve 100 km’de ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketen 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Linea model ailesi, hem estetik tasarımı hem de boyutlarıyla dikkat çekiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*