Hyundai’den Oscar töreninde gövde gösterisi

Beş yıldır Oscar törenlerine sponsorluk yapan Hyundai, gelişmiş modellerini Oscar Töreni'nde gözler önüne sermeyi planlıyor.

Hyundai’den Oscar töreninde gövde gösterisi

Beş yıldır Oscar törenlerine sponsorluk yapan Hyundai, gelişmiş modellerini Oscar Töreni’nde gözler önüne sermeyi planlıyor.

Oscar Akademi Ödülleri bu yıl 85. kez düzenleniyor. 1929 yılından bu yana yapılan Oscar Ödül Töreni, yine Hollywood için oldukça heyecanlı geçecek.

Son beş yıldır bu organizasyona sponsorluk yapan Hyundai de gelişmiş teknolojisini ve premium modellerini gözler önüne serecek. Törende Hyundai’nin yedi farklı modeli sergilenecek.

“Equus Trailer, Paparazzi ve Elevator Pitch.” olmak üzere toplam üç yeni reklam filmini sahneye taşıyacak olan Hyundai, böylece Equus, Genesis ve Elantra modellerini seyircilere sunacak.

Hyundai Motor Amerika Pazarlama Başkan Yardımcısı Steve Shannon, Oscar Akademi Ödülleri sponsorluğuyla ilgili olarak “Oscar Töreni bizim için gerçek bir deneyim.

Gelişen modern premium felsefemizi sunmak için mükemmel bir platform sağlıyor.

Film endüstrisinin cazibe merkezinde son beş yıldır araçlarımızı gösterebilmek harika bir anlam taşıyor. Biz bu kavram üzerine odaklandık ve modellerimizi bu platforma taşıdığımız için çok heyecanlıyız.” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*