Lamborghini Cabrera testte

Lamborghini’nin süper otomobili Gallardo'nun varisi yeni süper otomobil Lamborghini Cabrera'nın son hali test sürüşü esnasında objektiflerden kaçamadı.

Lamborghini Cabrera testte

Lamborghini’nin süper otomobili Gallardo’nun varisi yeni süper otomobil Lamborghini Cabrera’nın son hali test sürüşü esnasında objektiflerden kaçamadı.

Lamborghini’nin yeni süper otomobili Cabrera

Lamborghini, Gallardo’yu emekli etmeye hazırlanıyor. Efsanevi Gallardo’nun mirasçısı yeni Lamborghini Cabrera olacak. Cabrera’nın son hali test sürüşündeyken objektiflerden kaçamadı

Ön kısmı kamufle edilmiş olan prototipin arka kısmı net şekilde görülebiliyor. Aracın arka kısmı Gallardo Super Trofeo Stradale modelinin neredeyse aynısı fakat arkadaki kanatlar tamamen yeni modele özgü detaylar.

Cabrera, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak

Yeni süper otomobilin Frankfurt Otomobil Fuarı’nda, Cabrera adıyla tanıtılması bekleniyor. Model, ikinci nesil bir Audi R8 platformunun üzerinde alüminyum alaşımlı karbon fiber hafif bir yapı olarak tasarlanmış.

5.2 litrelik V10 motorunun, Super Trofeo Stradale’de olduğu gibi 570 beygir gücünde olup olmayacağı belirsiz olsa da, aracın yoğun karbon fiber kullanılmış gövdesinin eskisinden çok daha hafif olacağı kesin.

Gallardo’nun yeni modelinin Lamborghini yarış otomobilleri kısmının rozetini taşıması bekleniyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*