Opel ADAM Türkiye pazarında

Opel’in, A segmentinde farklılık oluşturmak için ürettiği modern görünümlü ve retro tasarım çizgilerine sahip modeli ADAM, Türkiye'de satışa sunuldu.

Opel ADAM Türkiye pazarında

Opel’in, A segmentinde farklılık oluşturmak için ürettiği modern görünümlü ve retro tasarım çizgilerine sahip modeli ADAM, Türkiye’de satışa sunuldu.

Opel ADAM’ın, A segmentindeki farklılığının temel noktaları modern bir görünüme ve retro tabanlı bir tasarıma sahip olması olarak belirtiliyor.

Trend belirleme amacıyla yola çıkan ADAM’da ilk kez ön farlar ve arka stop lambalarında enerji tasarruflu LED teknolojisinin kullanılıyor.

Üç farklı model, üç farklı karakter

Jam – Glam – Slam olmak üzere üç farklı model seçeneği bulunan ADAM modelinin her modeli ayrı bir karakteri temsil ediyor. Moda meraklılarına JAM, rafine zevkleri olanlara GLAM, sportif kişilere ise SLAM hitap ediyor.

Üç farklı model seçeneği bulunan Opel ADAM, 70 bg güç üreten 1.2 lt benzinli motora sahip.

Tüm modellerde beş ileri manuel şanzıman ile yakıt tasarrufu sağlayan Start/Stop teknolojisi sunan ADAM’ın Türkiye’de anahtar teslim fiyatı 39 bin TL’den başlıyor.

Zengin kişiselleştirme özelliği

ADAM, birçok kişiselleştirme özelliği ve tasarımı ile ön plana çıkıyor.

İki renk kayan tavanlı, 3.7 metrelik uzunluk ve 1.7 metrelik genişliğe sahip ADAM’da tüm motor seçenekleri beş ileri manuel şanzımanlı.

Yorumlar (1)

  1. ergu dedi ki:

    Şirin bir otomobile benziyor. Test sürüşü yapmakta yarar var.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*