Renault Fluence Z.E. filo kiralama sektöründe

İnsan sağlığını ve çevreyi korumak için son zamanlarda üretimi gerçekleştirilen otomobil modellerinden Renault Fluence Z.E., kamu kuruluşlarından sonra filo kiralama sektöründe de kullanılmaya başlandı.

Renault Fluence Z.E. filo kiralama sektöründe

İnsan sağlığını ve çevreyi korumak için son zamanlarda üretimi gerçekleştirilen otomobil modellerinden Renault Fluence Z.E., kamu kuruluşlarından sonra filo kiralama sektöründe de kullanılmaya başlandı.

Renault, daha temiz bir dünyaya katkı sağlamayı amaçlayan Hedef Filo’ya 3 adet elektrik motorlu Fluence Z.E. teslim etti.

Renault, operasyonel filo kiralama sektörünün öncü markalarından Hedef Filo’ya 3 adet Fluence Z.E. teslim etti. Teslimat töreni, 29 Ocak 2013 Salı günü Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı Guillaume Sicard ile Hedef Filo Yönetici Direktörleri Önder Erdem ve Ersan Öztürk’ün katılımlarıyla Renault’nun İstinye Şubesi’nde gerçekleştirildi. Teslimat töreni ile Hedef Filo, filosunda ilk Fluence Z.E. kullanan filo kiralama şirketi oldu.

Fluence Z.E. kamu kuruluşlarının ardından geniş kitlelere ulaşmaya hazırlanıyor. Başbakanlık, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kayseri Melikgazi Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi elektrik motorlu araç kullanan kamu kuruluşları arasında yer alıyor.

“Elektrik motorlu otomobiller yeni bir teknoloji”

Hedef Filo’ya araçların tesliminin ardından Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, şu açıklamayı yaptı:

“Dünyada olası bir çevre felaketine biz de otomobil sektörü olarak duyarlı olmak ve katkıda bulunmak zorundayız. Renault markasının öncüsü olduğu elektrik motorlu otomobiller devrimsel nitelikte yeni bir teknoloji. Fluence Z.E. kullanarak Hedef Filo’nun insan sağlığı ve çevreyi korumaya destek olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz.”

“Sektörde ilk ve örnek olmak istedik”

Teslimat törenine ilişkin bir açıklama yapan Hedef Filo Yönetici Direktörü Önder Erdem ise; “Sektörde 10’uncu yılımızı kutlarken iş ortaklarımızla birlikte birbirimizden güç alarak büyümeye devam ediyoruz. Büyümeyi sürdürürken çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarımızı da unutmuyoruz. Sektörün ihtiyaçlarının sadece işten ibaret olmadığını düşünüyor, çevre duyarlılığı ve doğayı korumayı büyüme politikamızın en önemli dinamiklerden kabul ediyoruz. Bu nedenle yakın zamanda tüm dünyada kullanımı alanı artacak çevre dostu elektrikli araçlardan 3 tanesini Renault ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği çerçevesinde filomuza kazandırmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*