Skoda Octavia Combi oldukça iddialı

Skoda'nın Avrupa pazarındaki en önemli modeli olan station karoserli yeni nesil Octavia Combi, hem daha iddialı bir tasarım hem de geliştirilmiş iç mekan hacmi sunuyor.

Skoda Octavia Combi oldukça iddialı

Skoda’nın Avrupa pazarındaki en önemli modeli olan station karoserli yeni nesil Octavia Combi, hem daha iddialı bir tasarım hem de geliştirilmiş iç mekan hacmi sunuyor.

Selefine göre 9 cm uzun ve 5 cm geniş olan yeni Octavia Combi’nin dingil mesafesindeki artış ise 11 cm. Boyutlardaki artış arka koltuklarda 7 cm fazla diz mesafesi anlamına gelirken, bir station otomobilin tercihindeki en önemli nedenlerden biri olan bagaj hacmi ise, sınıfı için rekor anlamına gelen 610 litre ile 1700 litre arasında değişiyor.

Kullanışlılığını arttıran detaylar

Çift bagaj zemini, sabitleme halkaları ve filesi gibi özellikler aracın kullanışlılığını arttıran detaylar olarak dikkat çekiyor.

Kolay koltuk katlama sistemi ve katlanabilen ön yolcu koltuğu sırtlığı aracın diğer yenilikleri arasında yer alıyor.

5 kapılı Octavia’dan tanıdığımız stoplar Octavia Combi’de de karşımıza çıkarken, D sütunundaki kıvrım ve daha eğimli hale gelen bagaj kapağı yeni neslin zarif tasarımının anahtarları arasında yer alıyor.

Güçleri 86 HP ile 180 HP arasında değişen 4 benzinli ve 4 dizel motorla haziran yollara çıkacak olan Octavia Combi’de 4 tekerlekten çekiş sistemi seçeneği de sunulacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*