Ticari araç satış danışmanları yarışıyor

Ford Avrupa tarafından 9 senedir düzenlenen "En İyi Ticari Araç Satış Danışmanı" yarışmasında, ilk iki yıl dahil toplam üç birinciliği olan Ford Otosan'ı bu yıl Azim Otomotiv'den Sezgin Türkoğlu temsil edecek.

Ticari araç satış danışmanları yarışıyor

Ford Avrupa tarafından 9 senedir düzenlenen “En İyi Ticari Araç Satış Danışmanı” yarışmasında, ilk iki yıl dahil toplam üç birinciliği olan Ford Otosan’ı bu yıl Azim Otomotiv’den Sezgin Türkoğlu temsil edecek.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Azim Otomotiv Ford Bayisi çalışanı Sezgin Türkoğlu, Londra’ da yapılacak ‘En İyi Ticari Araç Satış Danışmanı’ yarışmasında, 22 ülke içinde Türkiye’yi temsil edecek.

9 yıldır otomotiv sektöründe çalışan ve bu sene 17 satış elemanının katıldığı Türkiye “En İyi Ticari Araç Satış Danışmanı” yarışmasında birinciliği elde eden Sezgin Türkoğlu, 5 dakikalık araç tanıtımındaki başarısını Avrupa arenasında da sürdürmek istiyor.

Ford Avrupa’nın 2004 yılından bu yana düzenlediği organizasyona, 22 ülkeden satış danışmanları katılıyor. Türkiye birincisi Sezgin Türkoğlu da, nisan ayında İngiltere’nin Birmingham kentinde düzenlenecek elemelerde Ereğli Azim Ford Otosan’ı temsil edecek.

Elemeleri başarıyla geçen üç satış danışmanı 25 Mayıs 2013 tarihinde Londra’da düzenlenecek organizasyonda Ford Avrupa birinciliği için mücadele edecek. Katılımcılar, yarışma sonrasında Wembley Stadyumu’nda UEFA Şampiyonlar Ligi finalini de izleme şansına sahip olacak.

Konuyla ilgili olarak açıklama da bulunan Sezgin Türkoğlu, amacının Türkiye’yi ve Ereğli’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*