Yeni Fiat Panda’nın fiyatı belli oldu

Fiat’ın ülkemizde satışa sunulan küçük sınıftaki modeli Panda’nın yeni versiyonu ilk etapta 26 bin 800 TL'den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satılacak.

Yeni Fiat Panda’nın fiyatı belli oldu

Fiat’ın ülkemizde satışa sunulan küçük sınıftaki modeli Panda’nın yeni versiyonu ilk etapta 26 bin 800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satılacak.

Fiat’ın küçük sınıftaki modeli Panda’nın, çevreci Twinair motor ve otomatik şanzımanla kombine edilen versiyonu ülkemizde satışa sunuldu.

0.9 litre hacimli 85 HP’lik Twinair motoruyla olduğu kadar otomatik şanzımanıyla da ön plana çıkan Yeni Fiat Panda, ekonomik olmasının yanı sıra iç mekân ferahlığı ve fonksiyonelliğiyle de dikkat çekiyor.

Yeni Fiat Panda yakıt tüketimiyle iddialı

Yeni Fiat Panda’nın 0.9 litrelik çevreci Twinair motoru 85 HP güç üretirken, 145 Nm’lik tork değerine ulaşabiliyor. 0.9 litrelik bu motor, 95 g/km’lik emisyon değeriyle ve 4,1 litre/100 km olan ortalama yakıt tüketimiyle iddiasını ortaya koyuyor.

Yeni Fiat Panda, Fiat showroomlarında ilk etapta 26 bin 800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla otomobil severlerin beğenisine sunuldu.

Pop donanım seçeneği

Pop ve Lounge adı verilen 2 ayrı donanım seçeneğiyle dikkat çeken Yeni Fiat Panda’nın baz donanımında 4 hava yastığı, ABS, EBD, manuel klima, elektrikli ön camlar, gövde rengi tamponlar gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.

Lounge donanım seçeneği

Lounge donanım seçeneğinde ise Pop versiyonuna ek olarak otomatik klima, Blue&Me ses sistemi, gövde rengi kapı kolları, tavan rayları, ön sis farları, asimetrik katlanabilen arka koltuklar standart olarak sunuluyor.

ESP, ASR ve Hillholder’ın yanı sıra Skydome tavan, 15 inç alaşım jantlar ve park sensörü ise isteğe bağlı donanımlar kapsamında yer alıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*