Yeni Jeep Compass

Jeep Ailesi'nin kompakt SUV segmentindeki başarılı temsilcisi Yeni Jeep Compass 83. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak.

Yeni Jeep Compass

Jeep Ailesi’nin kompakt SUV segmentindeki başarılı temsilcisi Yeni Jeep Compass 83. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Yapılan açıklamaya göre, Jeep Ailesi’nin kompakt SUV segmentindeki başarılı temsilcisi Yeni Jeep Compass, yeni PowerTech otomatik şanzımanı, yenilenen gövde tasarımı, daha konforlu iç mekanı ve son teknoloji ürünü güvenlik ekipmanlarıyla dikkat çekiyor.

Daha fazla sürüş zevki

Araçtaki en önemli yeniliklerden biri olan ”6F24” kodlu altı vitesli otomatik şanzıman, PowerTech tarafından Yeni Jeep Compass’a uygulanmak üzere geliştirildi.

Kompakt, hafif ve tam elektronik olan yeni altı vitesli otomatik şanzıman, yumuşak ve hassas vites geçişi ve daha fazla sürüş zevki sağlayan geliştirilmiş bir performans sergilemesi için tasarlandı.

Yeni Jeep Compass özel güncellemelerle yenilendi

Bu yıl 83. kez kapılarını açacak olan Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak olan Yeni Jeep Compass’ın gövdesi, aracın tasarımını ön plana çıkaran özel güncellemelerle yenilendi.

Aracın önündeki ızgara, kaplama bir üst ızgara çerçevesiyle ve Çelik Gümüşü renginde kalıp ızgara dokusu ile geliştirildi. Halojen farlar ise artık siyah iç yuvaya sahip olmasıyla daha dikkat çekici bir görünüme kavuşurken, spor krom sis lambası yuvaları da eklendi.

Yeni Jeep Compass’ın arka tarafında park lambası tasarımı yenilenirken, bagaj kapağı üzerine gömme ”Jeep” arması ile birlikte yeni krom kaplama eklendi. Yeni Jeep Compass’ın, kabini de gösterge panelinden orta konsola, deri döşemelerden vites topuzuna kadar müşterilerin beğenisini kazanacak şekilde yenilendi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*